Triatlon Gösselsdorf

Zadnja tekma pred krajšim poletnim premorom

Pred krajšim poletnim premorom, se je šesterica Super Triklijev pomerila na triatlonu v Gösselsdorfu, kjer so jih čakale kar poštene razdalje. Preplavati so morali 500m, prekolesariti 13,3km in preteči 3,3km:)

Enja in Lora sta ponovno stopili na najvišji stopnički, na zmagovalni oder pa se je tokrat povzpel tudi Gaber, ki mu je uspela super tekma, ki jo je končal na odličnem 2. mestu. Dobro je dirkal tudi Tian, ki je na koncu zasedel 5. mesto. Maksu tokrat ni šlo ravno po načrtih, a zasluži si velik bravo, da je kljub močnim krčem na teku, vseeno trmasto odšepal preko ciljne črte. Uspešno šesterico je zaključil Luka, ki je končal kot 8.. Na isti razdalji, a v mladinski kategoriji, pa se je pomeril Tian D., ki je osvojil 1. mesto.

Poleg Super Triklijem sta barve kluba zastopala tudi 2 Triklija, ki sta se tokrat prav tako pomerila v triatlonu. Anže je moral preplavati 25m, prekolesariti 1km in preteči 250m, Juretove razdalje so bile nekoliko daljše, in sicer je preplaval 50m, prekolesaril 2km in pretekel 500m. Oba sta bila v svojih kategorijah najhitrejša.