Postali smo prvaki Balkana

Balkansko prvenstvo in odprta dirka na Jarunu v Zagrebu

Na Jarunu v Zagrebu je v nedeljo, 11. septembra, potekalo Balkansko prvenstvo in odprta dirka za vse kategorije. Naši zmaji in zmajčki so se odrezali ODLIČNO.

Jakob Medved je osvojil absolutno 3. mesto in postal Balkanski prvak v kategoriji do 23 let, kjer je tudi Ul Denša zasedel odlično 3. mesto. Med dekleti je Alja Marič končala kot 13. v absolutn konkurenci.

ELITE MOŠKI rezultati

ELITE ŽENSKE rezultati

Poleg posamičnih nastopov se je slovenska triatlonska reprezentanca v zasedbi Ul Denša - Tjaša Vrtačič (TK Trisport) - Jakob Medved - Sara Navodnik (TK Velenje) pomerila tudi v mešanih štafetah in osvojila VRHUNSKO 1. mesto ter POSTALA BALKANSKI PRVAK!

ČESTITKE!

Poleg Balkanskega prvenstva je med posamičnimi nastopi in nastopi štafet bila na vrsti tudi odprta dirka, kjer je najprej super nastopila mladinka Zoja Kotnik na sprint razdalji, nato pa so se pomerili še Super Trikliji na super sprintu.