TRIATLON KRK - 10 dni po tem - TKLjevci odlično na KRKU

20. september

Na Krku TKLjevci zelo dobro. Zmaga Mitje na O2 in četrto mesto Davida na olimpiku. Škoda za Matjaža, ki se mu je poznala dolga in naporna sezona. Na Krku pa kolesarski del tekmovanja ni poznal "milosti". 2200 metrov višinca na 79 km je bilo "samomorilsko" kot se je izrazil eden od udeležencev triatlona. Od TKLjevcev sta tekmovala še Matej in Miha - Miha je odstopil, Matej pa je zasedel 19. mesto.

OLIMPIK

David je plaval malo slabše in mu nato na kolesarskem delu ni uspelo nadoknaditi zamujenega. Kljub najbolšemu teku med vsemi pa se mu do stopničk ni uspelo prebiti. Miha Kapš je plaval zelo dobro, a na kolesarskem delu žal odstopil zaradi padca - in iz zadnje feltne naredil 8mico. Matej Korelc je zasedel 19. mesto kar za zaključek naporne sezone zelo dobro. REZULATI OLIMPIK

Miha

Matej

Fantje iz TKLja se bodo sedaj pripravljali za Ljubljanski maraton, David je pa že z mislimi na Floridi kamor odhaja sredi oktobra za nekaj mesecev.

DVOJNI OLIMPIK

Štartala sta Mitja in Matjaž. Pričakovalo se je, da se bo tekma odločala na kolesu in deloma teku. Po plavalnem delu je Mitja imel pred ostalimi že prednost 1:30 minute. Matjaž je po solidnem plavanju želel priključek uloviti na kolesu, a je bila utrujenost od naporne sezone prevelika, zato je bil primoram v trejem krogu odstopiti. Mitja je na kolesarskem delu prednost povečal na več kot 10 minut in jo nato na teku tudi zadržal. In zmaga je šla v roke TK Ljubljana. REZULTATI-O2