Praznik kolesarstva, 31. Maraton Franja, Ljubljana 10.6.2012

Za nami je 31. praznik kolesarstva ali z drugim imenom 31. Maraton Franja. Samo dogajanje, se je začelo že v petek, 8.6.2012 s kronometrom, kjer smo imeli TKL-jevci 2 predstavnika. Nastopila sta Karla Oblak in Andrej Trkman.

•     Karla Oblak je osvojila 3.Mesto na Držvanem prvnestvu v kronometru kategorija Ženske A.
  •     Andrej Trkman je osvojil 6.mesto na Državnem prvenstvu v kronometru kategorije Master G.

Čestike obema!

Sam praznik se je nadaljeval še v soboto in nedeljo, kjer smo nekateri TKL-jevci nastopili na velikem maratonu (156km) spet drugi na malem maratonu (97km).  Tako smo v zasedbi Matic M., Sandi S., Karla O., Laura M., Uroš S. in Blaž J. uspšeno branili barve TKL-ja.

Sandi je šel solo na veliki maraton (156km) ostali pa smo šli na mali maraton. Večina s ciljem, da pridemo celi čez maraton, kar nam je tudi uspelo. Bravo vsem še posebej Karli za odličen dosežek!

Naj izpostavim Karlo Oblak, ki je osvojila odlično 2 mesto absoltuno in 1 mesto v kategoriji s časom 2:18:36!