Jana že na prvi tekmi do stopničk ... prvega ne pozabiš nikoli, Lido di Jesolo, 27. sep. '14

Člani TK Ljubljana smo se za konec sezone odpravili še v italijanski Lido di Jesolo, ki leži zraven Benetk in ki je letovišče z neskončnimi plažami. Tja smo tokrat peljali tudi Jano Koradej (najboljšo iz TZS dneva talentov 16.11.2013, opp.), ki je v trenažnem procesu že 1 leto, a zaradi manjših poškodb in zdravstvenih težav ni uspela dočakati svojega prvega tekmovanja. No tokrat ga je in opravila ga je z odliko. Na šprint razdalji ni dovolila, da bi ji punce odplavale in prišla iz vode z najhitrejšo. Nato pa se je že začela poznati njena neizkušenost, saj je z vodilno takoj izgubila stik in kolesarski del odpeljala povsem sama. A na tekaškem je potem zmanjkalo nekaj proge in pritekla bi do prvega mesta. Na koncu z malo zaostanka na tretjem mestu pomeni potrditev dobrega dela in nadarjenosti v tem vrstnem redu :-)

Na tekmovanju so nastopili tudi Lana in Nina ter Martin, ki so odirkali odlično; Nina celo z najboljšim kolesarskim delom; Lana z dobrim tekom in Martin z nasmehom na obrazu. In Lana in Nina sta si prislužili še medalji v svoji kategoriji in vroč jesenski dan je bil popolen. V moškem delu tekmovanja je Alberto Casadei zopet pokazal svojo premoč predvsem na kratkih razdaljah in zanesljivo osvojil prvo mesto. Martin je bil na koncu 15.