Čudovito težak triatlon na Koroškem, ki bi sigurno popestril slovenski pokal

Ravne na Koroškem, 19. junij 2016

Koroški triatlon je v nedeljo, 19.6.2016, potekal že tretje leto, a letos prvič v cestni izvedbi. V dežju in mrazu sta se s plavanjem v 50-metrskem bazenu in precej zahtevno kolesarsko in tekaško traso vrhunsko soočila Katjuša in Nejc. Katjuša je osvojila absolutno prvo mesto na razdalji Super sprint triatlon ter prvo mesto v kategoriji. Zlato medaljo za prvega v kategoriji si je priboril tudi Nejc, ki je skoraj domačin.

REZULTATI: Super šprint, Šprint

Na Sprint razdalji je Nada osvojila skoraj vse, saj je zasedla prvo mesto v kategoriji ter tudi v absolutni razvrstitvi. Mitja je bil absolutno na drugem mestu ter zmagovalec svoje kategorije, prav tako kot Dejan.